Pytania i OdpowiedziJak korzystać i jaki jest cel serwisu?

Megawrzuta.pl to serwis oferujący bezpłatny hosting plików. Jeśli chcesz podzielić się z kimś zdjęciem, archiwum, filmem lub innym typem pliku poprostu wgraj go i poczekaj chwilkę na upload. Po wgraniu pliku na serwer otrzymasz unikalny link. Wszystko odbywa się w maksymalnie uproszczony sposób.

Dlaczego widzę reklamy?

Megawrzuta.pl jest darmowym serwisem dla wszystkich użytkowników. To oznacza, że nigdy nie będziecie proszeni o płacenie za korzystanie z hostingu. Administrator serwisu jednak ponosi koszt serwerów, utrzymania platformy na maksymalnie wysokim poziomie. Jedynym przychodem dla nas są reklamy. Nie namawiamy lecz zachęcamy do wyłączenia Adblocka i zapoznania się z ofertami naszych reklamodawców.

Czy muszę się rejestrować? Jak mam zarządzać wrzuconymi plikami?

Ideą serwisu jest udostępnianie w maksymalnie prosty i szybki sposób miejsca do wgrywania plików i dzielenia się nimi bez ograniczeń z innymi osobami. Nie ma potrzeby zakładania konta, nie wymagane jest podawanie żadnych danych osobowych. Po wrzuceniu pliku jedyną opcją są podstawowe ustawienia dostępu do pliku. Pojawi się również przycisk "Usuń plik". Po opuszczeniu strony jedynym sposobem usunięcie pliku jest odczekanie ustawionego czasu, po którym plik zostanie skasowany (standardowo 30 dni) lub wysłanie wiadomości do administratora (kontakt tu) z prośbą o usunięcie pliku. Jeśli potrzebujecie miejsce do wgrywania plików bez limitów czasowych, zarządzania nimi, tworzenie folderów, zachęcamy do założenia bezpłatnego dysku w chmurze na MegaDrive.pl - otrzymacie aż 5GB miejsca na własne pliki totalnie za darmo.

Jak duży może być wrzucany plik?

Standardowo jeden plik może ważyć aż 1024MB (1GB). Za jednym razem możemy wgrać 5 plików, więc jedna wrzuta umożliwia upload aż 5GB jednorazowo. Bardzo często oferujemy również promocje dla wszystkich, umożliwiające wgrywanie większych plików w określonych ramach czasowych. Zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz na Twitterze.

Czy moje pliki są anonimowe?

Zarówno Ty jak i pliki, które udostępniasz są anonimowe. Po wgraniu plików na do serwisu będziesz miał możliwość dodatkowej ochrony plików ustawiając hasło, dzięki któremu każda osoba, której udostępnisz link do pliku będzie musiała je podać przed pobraniem. Mimo, że pliki są anonimowe, zakazuje się umieszczać materiały o charakterze pornograficznym, pochodzące z nielegalnych źródeł i łamiące prawa autorskie oraz prawa moralne innych osób. Wyżej wymienione materiały mogą zostać usunięte przed administratora serwisu lub na prośbę osób trzecich.Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z nami